Dystrybucja chemii przemysłowej i gospodarczej

Środki dla przemysłu


Kaminex
Kwaśny preparat do mycia pasteryzatorów mleczarskich, piwowarskich, winiarskich oraz rurociągów ze stali kwasoodpornej Kaminex® jest mieszaniną kwasów nieorganicznych, związków powierzchniowo-czynnych, inhibitora korozji i środka wspomagającego mycie.
Przeznaczony jest do mycia pasteryzatorów, dojarek mechanicznych, rurociągów ze stali kwasoodpornej, usuwa kamień, przypalenia osad z zawartością tłuszczu i białek. Preparat produkowany jest w wersji pieniącej i niepieniącej. Stosować roztwór wodny 0,5-2% roztwór wodny.
POSIADA ATEST PZH


Aluminex
Kwaśny pianowy środek myjąco-czyszczący na bazie kwasu fosforowego oraz środków powierzchniowo-czynnych.
Przeznaczony do odtłuszczania i odkamieniania zbiorników, pojemników, Systemów transportowych, ścian płytek, powierzchni aluminiowych itp.
POSIADA ATEST PZH


Atos
Pianotwórczy środek myjąco-dezynfekujący na bazie czynnego chloru oraz środków powierzchniowo-czynnych.
Przeznaczony do mycia i dezynfekcji pomieszczeń (ścian, podłóg, muszli klozetowych), sprzętów, urządzeń i naczyń w przemyśle spożywczym.
POSIADA ATEST PZH oraz ŚWIADECTWO MINISTRA ZDROWIA


Płyn gospodarczy
Środek na bazie szkła wodnego oraz środków wspomagających mycie. Przeznaczony do ręcznego mycia konwi mleczarskich, dojarek, pojemników, posadzek, płytek ceramicznych itp. Doskonale usuwa tłuszcz, białko oraz inne zanieczyszczenia.
POSIADA ATEST PZH


Kamix
Wodny roztwór mydła, środków powierzchniowo-czynnych, związków sekwestrujących i inhibitora korozji. Przeznaczony do smarowania i mycia przenośników płytkowych metodą zanurzeniową.


Kadrex
Pianotwórczy środek myjąco-odtłuszczający na bazie alkoholu, związków powierzchniowo-czynnych oraz środka wspomagającego mycie. Przeznaczony do mechanicznego i ręcznego mycia podłóg, ścian, płytek ceramicznych, szyb itp.


Atmos
Alkaiczny pianowy środek czyszcząco-dezynfekujący na bazie ługu sodowego. Przeznaczony do mechanicznego i ręcznego mycia komór wędzarniczych, piekarników, urządzeń grilujących oraz do odżywiczania urządzeń klimatyzacyjnych.
POSIADA ATEST PZH


Surowce do produkcji klejów uszczelniaczy , farb itp.


Ług sodowy i inne
^do góry^